Werk aan riolering in Wierum en Niawier
WIERUM - Van 18 tot en met 23 april 2016 vinden er in Wierum en Niawier werkzaamheden aan de riolering plaats. Het betreft het zogenaamd 'relinen' van enkele bestaande riolen. Door middel van de zogenaamde 'kousmethode' worden de betreffende riolen voorzien van een nieuwe binnenwand.
Er hoeft bij deze methode niet gegraven te worden waardoor er relatief weinig overlast is voor de aanwonenden. De werkzaamheden worden in opdracht van de gemeente uitgevoerd door Insituform Rioolrenovatie-technieken uit Zoetermeer. Voorafgaand aan de relining worden de riolen gereinigd en ontdaan van eventuele obstakels zoals bv. wortelingroei en betonresten (spoelcement).
Wierum
Op verschillende plekken in Wierum vinden er werkzaamheden plaats aan de riolering. Tijdens de werkzaamheden zal het betreffende wegvak tijdelijk gestremd zijn. Het verkeer zal ter plaatse worden omgeleid. Direct aanwonenden worden geïnformeerd door Insituform Rioolrenovatie-technieken uit Zoetermeer.
Niawier
De werkzaamheden aan de riolering in Niawier wordt uitgevoerd in de Bredewei. De omgeving van de Bredewei en de Skulp inclusief de basisschool By de Boarne blijft gewoon bereikbaar. Direct aanwonenden worden geïnformeerd door Insituform Rioolrenovatie-technieken uit Zoetermeer.

Heb je een tip? WhatsApp!
Stuur je bericht, foto of video via:
0638400733 of via de tiplijn

Man uit Tytsjerksteradiel (57) opgepakt voor inbraak

Betonbrug aan Efterwei in Rottevalle drie weken afgesloten


Burgumer (20) trapt jongen bij feest in Kollumersweach: 'Ik zat hoog in mijn emotie'

XL-supermarkt niet zonder meer welkom in Drachten

Dantumadiel biedt opvang aan jonge vluchtelingen met status
