De klok een uur vooruit: Mooi Wark
Publicatie: zondag 30 maart
Reacties

Een uur korter pitten, net best!


ik heb me vanmorgen verslapen, goed dat ik niet aan het werk hoefde vandaag.
jammer dat er gisteren geen berichtje is verschenen op wâldnet over de zomertijd, of heb ik het gemist


Haha. Bekende hits als, bokie of een geitje, in de blote kont. Tsjong. Eén van de foto's toont wel aan wat voor volk daarop afkomt.


nou heb de foto's bekeken,zie er niets vreemt aan die mensen.
gewoone jonge mensen uit onze samenleving.
ik vraag me af met wat voor volk jij omgaat dan.



was ook zeker eerder afgelopen


benbullo, n beetje dom antwoord he. of had jij gedacht dat er mensen in strak pak hier op af kwamen.


men kan weer goed zien wat de drank doet met een mens. verbieden zulke onzin


hmmm als je regelmatig naar holland fm luisterd dan hoor je ze ook zonder versterkers spelen en zingen hoe je er ook uit ziet zijn op en top muziekanten
en we maken allemaal stront aan dus ieder mens is het zelfde
ooit was normaal ook zo dus deze jongens komen er ook wel


foto nummer 4 is wel heel erg , is dit een echt schaap ??? aso's


is dat niet discriminatie van heideroos als er een "zwarte medemens"op de foto had gestaan was het bericht van heideroos allang verwijderd


Heden hitskes Gerad ut e palen ook op waldnet..:D
2x nog wel this niet te geloven.. een schande;)


Hendrikuitdokkum het nog nooit een band zien zeker. Laat die lui muziek maken en de minsen genieten met een drankje erbij.


hendrikuitdokkum,,is dat een echt schaap,,man man man,laat je ogen eens doormeten zou ik zeggen.


@ emmeke:
er staat inderdaad gen berichtje op waldnet oer dat de klok naar voren moet.
tenminste, voor zover ik kan zien niet.
op radionof.nl stond dat wel, en zodoende had ik er rekening mee gehoden.
in de kollumerkrant stond gloof ik ook niks dus als het niet op radionof.nl stond dan had ik er ook niks vanaf geweten.
tip aan de redactie van waldnet: volgende keer wel zo'n berichtje plaatsen, want het helpt echt ;)



Hendrikuitdokkum, ik kan pisnijdig worden van zulke mensen zoals jij, als er hier iets gezegd wordt over christenen en kerken, wordt het vaak verwijderd, maar over feestende mensen mag blijkbaar alles worden gezegd, nooit eens lekker doorgezakt zeker? Bah ouwe zeurbek!


Siepkje, je weet toch hoe de mentaliteit van velen is tegenwoordig. Als het mij niet aanstaat moet het afgeschaft worden.
Ik hoop dat de mensen een leuk feest hebben gehad zonder ellende...


no sa sjoch? slayer is mooier.


@wipo. Check die leipo op foto 7 dan. Normaal volk?


och die wil gewoon zn mooie tong ff laten zien.
enja door drank doe je misschien zoiets, maar daarom is het echt wel normaal volk hoor.


Het sneue is ze nemen hun kleine kinderen ook nog mee, ten eerste slecht voor hun oortjes , ten tweede zulke kleintjes behoren toch daar niet thuis om dat tijdstip ???


dank je @sergeant, ga ik radionof.nl ook in de gaten houden. eind oktober moet de klok weer achteruit toch? maar goed dat zien we dan wel weer


benbullo uit burgum!!!!!!
je hebt je mening wel weer klaar ga jij nou lekekr zondags na de kerk en op zaterdag avond thuis zitten in je pak en een wijntje laat ons lekker een feestje bouwen in de blote kont
doe iets nuttigs en zoek een leven


Als jullie nou allemaal lekker een andere plaats uitzoeken om uittevechten wat wel en niet kan.
Het feest was gewoon Top. So What stel boeren bij elkaar en dan idiote foto's het was gezellig en dat is het belangrijkste!!

Voor het geven van een reactie op bovenstaand nieuwsartikel dient u eerst in te loggen.
Inloggen
Nog geen account? Meld je gratis aan