Dronken bejaarde slingert over weg
Publicatie: donderdag 4 december
Reacties

Nog nooit gezien. Een dronken brommobiel. Maar ja, het is ook al 2008.


jij zegt het 19flierefluiter78 ik dacht het vind het ook erg knap,maar alle gekheid op een stokje het is niet best


hadden ze er drank ingegooid ipv benzine??????


waar zijn de dikke bomen als je ze nodig hebt.



Hebben we een mooie weg naast de betonwei en dan gaat zo'n dronken idioot nog gewoon op de gewone weg rijden? Niet echt veel kreukelzone in zo'n 45km auto en een aankomende vrachtwagen.


Gelukkig is de auteur van dit stukje op slag nuchter geworden. Laat geworden gisteravond/vannacht ?


Ongeloveloos.
Deze dwaas is al ettelijke keren opgepakt (3 keer in 2 jaar) wegens rijden onder invloed. Afkicken kan deze gek al niet meer.
Is maar 1 oplossing voor:
Een zwaar bewaakte afdeling in het bejaardentehuis.


je hoeft ook geen rijbewijs voor zo'n ding
en wat je niet hebt kunnen ze ook niet afpakken


Jihaaaah:P




oproerkraaier uit Aldtsjerk:Voor zo,n ding, zoals jij zegt,moet men een bromfietscertificaat,rijbewijs AM of rijbewijs A of B hebben.Er is dus wel degelijk iets wat ze je af kunnen pakken.Zou niet verkeerd zijn om dat bij deze ouwe natnek te doen,want vandaag of morgen gaat het goed mis.Voorlopig maar even met de rollator ouwe.


Je hebt inderdaad een bromfietscertificaat of rijbewijs nodig om in een brommobiel te mogen rijden. Maar in het artikel staat dat hij reeds een ontzegging voor de rijbevoegdheid had, hij mag dus geen enkel motorrijtuig besturen.


Gewoan fa e wei au helje!!!


De "jeugd" van tegenwoordig.



nou ja hoe ouder hoe gekker ,ik neem dr nog 1 proost


zag `m bij `t jachtfjild de halve bult van de rotonde en vluchtheuvel pakken en slalommen over de langewyk/betonwei...


Tshja efkes te jachtsjen west tink?
sokker idioaten ride wol faaks ris by us foar del. en we wachtsje der ek op oant it yn kear ferkeart gean sil.
Die jongeren fan tsjinwurrich binne by dizze ald man neat fergeliken


Alie, sterkte!


in dit leven zal hij zijn verstand wel niet meer krijgen


een afkickkliniek overleeft hij niet, stuur hem daar maar heen


gogem uit drachten: jij schijnt ze te kennen ?


Yeppzzz bastiaan, en de familie heeftut maar moeilijk met deze kamikaze-rijder.
