Kunstenaar Ketelaar krijgt 30.000 euro
Publicatie: vrijdag 17 april
Reacties

Ik moet geloof ik ook maar kunstenaar worden. Ff een idioot idee bedenken zoals een thema-avond ter ere van de "roze bril" en voila, de gemeentes en overheid pompen er centjes in!!
Ik zou zeggen, kap eens met dat 'kunst'gedoe en geef het geld eens uit aan belangrijkere dingen zoals zorg en onderwijs i.p.v. straten blauw verven en, pijpbeelden te plaatsen of midden in de prairie iets neer te zetten..


ik denk dat die ketelaar nu een kunst keutel gaat maken van €30000
net zo als mijn vorige spreker ik word ook kunstenaar maandag maar naar kvk


hmpf.. Ik irriteer mij er iedere keer weer aan dan simpele zielen denken dat kunstenaars zomaar wat doen. Beetje respect A.U.B!


En daar gaan de belasting centjes weer..
Vroeger hadden ze een programma op tv dat hete
over de balk,de gemeente drachten kon daar alleen al de zendtijd vol krijgen.



geef mij maar een kietelaar.


@golden.
Dat is vechten tegen de bierkraai hier.


Ik ben ook een kunstenaar, ik creëer altijd maanden die een week tekort zijn, ook heel knap. Krijg ik nu ook wat Euri's ??


Prediker 1 vers2 :ijdelheid der ijdelheden
In het Latijn;'Vanitas vanitatum omnia vanitas'
yn it Frysk; 'Neat mei neat, it is allegearre neat.
koartom jild forgrieme oan neat.


en it hat neat om 'e hakken dat heule keunst gedoch, rommel en mear ist net


en wie mar beuliche far de cinten!!!


Ze kunnen volgens mij beter geld in de Nederlandse taal investeren. Als ik al deze spelfouten hier boven op moet tellen heb ik trouwens ook nog extra wiskunde nodig. Kortom, dertig duizend euro naar educatie!


moesten de bovenste mensen maar een beroep leren .......


Ze kunnen volgens mij beter geld in de Nederlandse taal investeren. Als ik al deze spelfouten hier boven op moet tellen heb ik trouwens ook nog extra wiskunde nodig. Kortom, dertig duizend euro naar educatie!


Lekkere berichtgeving. Het is maximaal 30.000 euro voor de uitvoering van de plannen van potzenmaker Ketelaar. Het geld wordt niet op zijn bankrekening bijgeschreven zoals dit artikel suggereert. Blijkbaar schrijft de redactie op het niveau van de reaguurders. Triest!



Ze kunnen volgens mij beter geld in de Nederlandse taal investeren. Als ik al deze spelfouten hier boven op moet tellen heb ik trouwens ook nog extra wiskunde nodig. Kortom, dertig duizend euro naar educatie!


Kunstenaars, tsja dat zijn mensen die willen gewoon niks doen! die willen gewoon niks doen en die heten kunstenaars


beste mensen die 30000 euro word niet zomaar weggegooid die kunstenaar gaat dat geld namelijk ''uitgeven'' oftewel het komt weer terug in ''onze'' economie we kunnen beter de ontwikkelingshulp naar het buitenland stopzetten want wat daar met onze centjes gebeurd (paar miljard euro per jaar) willen de meesten niet weten denk ik


As it sa wurket Allindonk dan wol ik ek wol op kosten fan de mienskip tritich tûzend euri yn de ekonomie werom bringe.


deaskoppe soks


Je kan zeggen wat je wilt, maar het heeft toch wel iets, ik vind het een mooi kunstwerk.
Wol un dikku roep trouwus...

Voor het geven van een reactie op bovenstaand nieuwsartikel dient u eerst in te loggen.
Inloggen
Nog geen account? Meld je gratis aan