De Haan wint NOFK palingroken
Publicatie: zaterdag 12 september
Reacties

De smaak viel wat tegen, kweekpaling?


dickie van harte jonge het is jou gegund.


zure paling


dit dierenleed moet gestopt worden , wat een laffe "sport" ; ze moeten deze lieden zelf in het zout laten sterven ; doe het dan met honden die poepen alles onder



Dus citroentje een hond in het zout late sterven mag wel want dat is geen dierenleed flikker toch op man met je dom praat.


Ik snap al die rookwedstrijden niet, in een tijd dat de paling met uitsterven word bedreigd. Trouwens kweekpaling bestaat nog niet. Alle palingen die in die zogenaamde "kwekerijen" leven zijn als glasaal uit de natuur gejat. Dit is dan ook de enige reden van de grote achteruitgang van de paling!


Inderdaad joepie, je hebt helemaal gelijk, alle glasaal komt uit Spanje en gaat dan naar de kwekerij. Ongeveer 80 procent wat er gerookt, verkocht en gegeten wordt is kweekaal.


Maar wel lekker! Kijk eens naar de bio industrie, hoeveel vlees blijft er niet liggen in de schappen? Wat gebeurd daarmee??? Hondenvoer??? Ach gezeur allemaal, eieren zoeken mag niet meer, straks dit ook niet meer, dr vliegen al flamingo´s naar de Friese wadden, dus zal het met de palingstand ook wel weer goed komen op den duur. Vraag me weleens af wat geven vegetariers aan hun kat of hond te eten??


Hee dikkie tiige by tiige, mar kin dit wol om dyn rechje???of hast der alline lest fan by de hjerkeuring

Voor het geven van een reactie op bovenstaand nieuwsartikel dient u eerst in te loggen.
Inloggen
Nog geen account? Meld je gratis aan