Dode bij ongeval in Boornbergum
Publicatie: zaterdag 5 december
Reacties
nabestaanden veel sterkte toegewenst
Nabestaanden, veel sterkte toegewenst hoor.
niet best
sterkte voor de nabestaanden
veel sterkte toe gewenst de komende tijd
Sterkte toegewenst!
Is niet de 1ste die tegen de hekjes aan rijd.Word eens tijd dat die rare hekjes daar weggehaald worden!Sterker nog,ze hadden er nooit moeten komen.
gatverdamme, heel veel sterkte voor de nabestaanden en vooral voor de bestuurster die het heeft gezien.
Sterkte voor de nabestaanden
rip
wat een vreselijk ongeluk, heel veel sterkte voor de nabestaanden en vooral de dochter die de tractor bestuurde,en die voor haar ogen haar vader bekneld heeft gezien,
iedereen heel veel sterkte met dit grote verlies van hun man,vader en natuurlijk andere familie lid.
wens alle nabestaanden heel veel sterkte toe en vooral de dochter die het allemaal heeft zien gebeuren dat moet echt vreselijk zijn geweest je vader zo te zien sterkte
rip
Sterkte voor alle nabestaanden .
sterkte voor de familie
heel veel sterkte voor de familie en voor al voor de dochter ,wat een verschrikkelijk ongeluk heb er koude rillingen van
Ja, vreselijk. Zie je de melding op 112 voorbij komen, maar je beseft vaak niet de ernst van de situatie. Heel veel sterkte en kracht voor de komende tijd.
Vreselijk... Gecondoleerd. En heeel veel sterkte en kracht voor iedereen die hem kende en de betrokkenen toegewenst. Ben er stil van.
vreselijk ongeluk! sterkte..
Hier zijn echt geen woorden voor.
Ik wens de familie en vrienden, echt heel veel sterkte toe, met dit verlies.
Ik wens jullie in de toekomst en in het nu, heel veel kracht toe!
Heel veel sterkte toegewenst!
Veel sterkte in deze moeilijke tijden!
Nodig weg met die hekken daar in dat dorp. Het is er niks veiliger op geworden!! Zo zie je maar weer! Veel sterkte voor alle nabestaanden!
Goh.. wat verschrikkelijk!
Wens alle nabestaanden de komende tijd veel kracht en sterkte toe.
En JWJ > helemaal mee eens! rothekjes zijn het.
Ze staan veel te dicht op de weg!!
Aan alle betrokkenen heel veel sterkte toegewenst. ( wald net kunnen jullie die foto,s niet verwijderen voor de nabestaanden)
veel sterkte voor de nabestaanden.
Vreselijk , vreselijk , geen woorden voor te vinden !
Woorden schieten tekort, sterkte met het verlies.
we wensen de fam. veel sterkte toe.
die stomme hekjes hadden er nooit mogen komen.
veiligheid,zeggen ze tis alleen maar erger geworden.
ik hoorde de politie en brandweer reed de brandweer eerst ook nog verkeerd. Sterkte voor de nabestaanden.
veel sterkte aan de fam. van de overledene.
nu eens kijken of de gemeente eens wil luisteren..over de hekjes....!!!!
De put dempen nadat.... ??
Jeetje....wat verschrikkelijk, wens vooral de dochter heel veel sterkte toe (en natuurlijk de overige familie), ik hoop voor haar dat ze het een plek kan geven!
Mijn dochter was direct na de klap ter plekke!!Ze hoorde de klap en zag die man zijn hoofd vastzitten.
Dat beeld blijft nu in haar hoofd zitten, het was afschuwelijk om te zien.
Die paniek!!
Alle nabestaanden,familie, omstanders en hulpverleners sterkte!!
@Benbullo: Dat is nog nooit anders geweest. Er moet eerst iets ergs gebeuren voordat de verantwoordelijken bedenken dat ze het beter niet hadden kunnen doen.
Maar in deze situatie heeft het niet zoveel zin om daarover te "zeuren".
Alle betrokkenen enorm veel sterkte toegewenst met het verlies. Zeker in de dagen die nog moeten komen.
familie en vrienden en betrokkenen veel sterkte toegewenst
Bbbrrrrr....Hier wordt je niet goed van!!Wat verschrikkelijk!!Heel veel sterkte voor de familie en vrienden en betrokkenen!
gecondoleerd voor de familie
ook nog op een feestdag
Heel veel sterkte gewenst de komende tijd. Dat je hier getuige van bent geweest, die beelden vergeet je nooit meer.
heel veel sterkte voor dochter en alle nabestaanden! vreselijk!
Dat zoiets binnen een straal van 2 a 3 km van mijn woonwijk gebeurt is! Onbeschrijfelijk...
Ook ik wens familie en vrienden veel sterkte toe.
Veel sterkte voor de dochter van de man en de verdere familie
heel veel sterkte toegewenst
Wat een drama! Zo zie je maar weer dat een ongeluk in een klein hoekje kan zitten. Het heeft geen zin om een anderen te beschuldigen, tis gebeurt en het valt niet meer terug te draaien.
Heel veel sterkte voor de nabestaanden!
heel veel sterkte voor de betrokkenen en familie.
en inderdaad die hekketroep moet van de weg af.trouwens de hele weg hebben ze verpest je moet steeds uitwijken vanwege die lantaarn palen.
Verschrikkelijk. Heel veel sterkte voor de nabestaanden. Wat zullen de hulpdiensten het er ook moeilijk mee gehad hebben. Sterkte allemaal
Allereerst mijn medeleven voor de nabestaanden.Wat ik zeer schokkend vindt is dat het ongeval tot in detail beschreven wordt.
Dit hoort niet zo tot in de treure beschreven teworden.
wat een gezeur over hekjes, meisje van 15, trekker, achteropstaan.
dit is vragen om problemen, hopelijk leren anderen hier van maar waarschijnlijk rijd volgende week de volgende alweer op dezelfde mannier, zolang er mensen zijn die een trekker als speelgoed zien zullen dit soort ongelukken blijven gebeuren.
heel veel sterkte voor de nabestaanden. hopelijk komt de dochter van de man er ooit boven op. en natuurlijk de bestuurder van de auto niet te vergeten. allemaal heel veel sterkte.
heel veel sterkte toegewenst,voor nu en in de toekomst.
wat een tragisch ongeval. betrokenen veel sterkte toegewenst. en wat die hekjes betreft. Er vond vast iemand van de gemeente dat het beter was, die heeft zeker ook die andere plekken bedacht ( rotonde lawei, siegerswoude etc) schande, veels te onoverzichtelijk , iedereen mag overal rijden. Dan vraag je om problemen.ja echt goed bedacht hoor!!!! ( NOT) maar die persoon geeft vast nu niet thuis.
siegerswoude is opsterland siebren.
sterkte voor de nabestaanden
wat een vreselijke ongeluk veel sterkte voor de nabestaanden
Ik wens de familie heel veel kracht en sterkte toe voor nu en de toekomst .
In de 35 jaar op de plaats van de toedracht daar te hebben gewoont,is er nog nooit wat gebeurd.Wel eens een klein aanrijdinkje maar niet een groot incident als deze.De hoek is er qua veiligheid niet op vooruit gegaan.De hekjes of lantaarnpalen worden regelmatig geraakt.
Sterkte voor allen die het nodig hebben.
Op de LC wordt alleen melding onder Regio gemaakt, maar verder reageren kan daar niet. Vind ik zelf geen goede zaak. Ook op dat forum zitten mensen die hun 'ei' kwijt willen.
sterkte voor de dochter en verdere familie
Vreselijk nieuws! Heel veel sterkte voor de dochter! En ook voor alle andere familieleden en mensen die hem kenden. Niet te bevatten zoiets. Het leven is zo broos. Hoop dat dit tzt een plekje kan krijgen. En dat deze man mag rusten in vrede.
Nabestaanden en betrokkenen, ik wens jullie heel erg veel sterkte toe!
Die hekjes staan daar trouwens om het verkeer op de Nyewei enigzins af te remmen en het elkaar passerende verkeer te scheiden van eventueel voetgangersverkeer. Voorheen waren er altijd klachten van bewoners over de snelheden die op de Nyewei werden gereden (heb er zelf ook 13 jaar gewoond). Mijns inziens rijdt men nu een stuk rustiger daar, mede door die hekjes! En ja dat er dan zo nu en dan iemand (zonder voldoende geduld) tegen die dingen aanrijdt... Luister, die hekjes kun je de schuld niet geven. Is misschien heel hard gezegd, maar je hoort niet achterop een trekker te staan en een meisje van 14 hoort niet op een trekker te rijden. Al met al een enorm trieste samenloop van omstandigheden.
Sterkte voor de nabestaanden, getuigen en betrokken hulpverleners.
Allereerst de nabestaanden sterkte toegewenst,dit drama is menselijk gezien niet te bevatten en ik hoop dat de familie ,maar zeker de dochter een goede begeleiding mag krijgen om zoiets vreselijks te verwerken
Michelk ,misschien besef je het niet,maar hier is wel iemand overleden en medeleven is wel op zijn plaats en vertel die onzin maar in jou eigen huiskamer
het is idd een vreselijk ongeval. sterkte voor de familie die het betreft. voor de rest kan ik mij aasluiten bij michel. een trekker is geen speelgoed. het had natuurlijk nooit zo af mogen lopen maar deze man had beter moeten weten. het meisje treft geen enkele blaam.
Sterkte voor de nabestaanden,
Maar ik sluit me toch aan michelk ,
Een trekker is geen kinderspeelgoed je kunt niet meer ingrijpen als er iets gebeurt zoals wat nu is gebeurt,
En eksteroog weet je wat onzin is om gelijk in dat geval met de vinger naar de gemeente of iemand anders te wijzen,
Nogmaals sterkte voor iedereen ,
......gecondoleerd..........................
heel veel sterkte en kracht voor de familie en nabestaanden.
Erg triest bericht.
Iedreen heeft er wel een mening over maar daar zitten die beste mensen nu echt niet op te wachten.
Het enigste wat ik tegen de nabestaanden wil zeggen dat ik jullie veel sterkte wens.
gecondoleerd.....
Heel veel sterkte gewenst, niet best dat zoiets gebeurd.
En voor de mensen die nog nooit wat hebben meegemaakt, iedereen doet wel eens iets wat niet hoordt.
Beste Eksteroog,
Uiteraard leef ik mee met de nabestaanden. Ik vind het dan ook net als iedereen enorm triest dat zo'n drama zich heeft voltrokken. Mijn reactie is dus ook absoluut niet respectloos bedoeld, in tegendeel zelfs. Ik vind echter wel dat men niet gelijk die hekjes de schuld moet geven van al het leed. Die paaltjes/hekjes staan daar maar te staan. Sommige mensen staan er soms niet helemaal bij stil wat voor gevolgen hun acties (zouden kunnen) hebben. 2 maanden geleden bijvoorbeeld toen mijn overbuurman met zijn 2 kinderen naar de vuilstort reed en op de terugreis de kinderen in de aanhangwagen had gezet. Hardstikke leuk voor die kids, maar toen hij remde tuimelde het jongetje van 7 eruit en maakte een smakkerd tegen de grond. Gelukkig kwam hij eraf met een zere knie en wat schaafwondjes aan zijn handen. Het leed had echter veel groter kunnen zijn als het kind op zijn hoofd was gevallen.
Michelk ,jou bedoeling zal misschien wel goed zijn maar op deze site zijn de nabestaanden er niet mee geholpen om over de schuldvraag te oordelen en te discuseren,wat Drank en Dijkstra ook zo nodig vonden,het antwoord is ,dit ongeval van toevallige factoren had misschien ook op jullie pad kunnen belanden ,en wat dan !!
Misschien niet helemaal gepast inderdaad om hier één en ander te ventileren omtrent een mogelijke schuldvraag. Toch kan ook ik MichelK niet helemaal ongelijk geven. Doch laten we rekening houden met de nabestaanden, de dochter in het bijzonder. Lijkt mij zaak om hier alleen condoleances en schuldbetuigingen te plaatsen in plaats van dat we hele discussies beginnen.
Ik wens hierbij de nabestaanden en allen die het ongeluk hebben zien gebeuren enorm veel sterkte toe bij de verwerking van deze vreselijke nachtmerrie.
voor alle nabestaanden heel veel sterkte
en ook voor iedereen die het gezien heeft
mijn gedachten gaan zeker uit naar zijn dochter
hopelijk kan ze dit verwerken.
Dit is erg, echt heel erg. Zo'n fijne man, een goed en lief mens. Arme dochter.
Mijn medeleveven gaat uit naar zijn vrouw en andere kinderen.
Sterkte aan de slachtoffers.
natuurlijk uiterst treurig wat er gebeurd is....en ond medeleven gaat uit naar de familie en andere naasten.
toch de discussie over de hekjes en lantaarnpalen aan vnl de nijwei komt snel ter sprake, dit ongeval gebeurde dan in de bocht, maar in een jaar tijd zijn er al diverse lantaarnpalen omver gereden(op t rechte eind).
voetgangers zijn vogelvrij verklaard (op het rechte gedeelte)nadat de renovatie in ons dorp heeft plaatsgevonden en dan vnl aan de nijewei.
om hardrijders te ontmoedigen zijn er ook andere mogenlijkheden.
mijn oprechte deelneming!
wens de nabestaanden heel veel sterkte toe voor nu
en de komende tijd.
Man man, dat je zo aan je einde moet komen. Onvoorstelbaar. Veel sterkte aan de nabestaanden en de mensen van de hulpdiensten.
een Vreselijk ongeval Gecondoleerd en heel veel sterkte toegewenst voor de vrouw kinderen familie en iedereen die deze man gekent heefd
Heel veel sterkte met dit zware verlies,ook de dochter sterkte hoop dat je goede vriendin hebt om je zeer goed op te vangen.
Verder alle familie leden sterkte ,hij was nog erg jong.
En die discussies lijkt mij allemaal wat overbodig,daar zit de familie echt niet om op te wachten.
voor het gezin en familie en bekenden heel veel sterkte voor nu en in de toekomst
Ging te snel, Heel veel sterkte aan het meiske en de rest van de fam.
Het was geen prettig gezicht om het te zien.
over de hekjes, het heeft waarschijnlijk wel meer verwodingen bespaard, de Tractor was tegen een hekje aangereden (die daar gevaarlijk staad in het donker want juist in dat hekje zat geen lichtje!) en daardoor vaart vermindert.
gr
voor de betrokkenen en nabestaanden heel veel sterkte met dit verlies!
verder zijn er gewoon geen worden voor!
wat een tragisch ongeluk,
enorm veel sterkte voor het meisje en de bestuurder van de ibiza!
Voor alle betrokkenen heel veel sterkte.
Wat een vreselijk ongeluk!
Ik wens alle betrokkenen, vrienden en vooral de familie veel sterkte toe.
Verschrikkelijk dit, op 5 december nog wel
Iedereen heel veen sterkte toegewenst
Verschrikkelijk! Ik wens de dochter, verdere familie, vrienden en kennissen heel veel sterkte met het dragen van dit enorm grote verlies. Zal een lange tijd overheen gaan, eerdat je dit een plaatsje kunt geven. Nogmaals mijn oprechte deelneming!
te hard gereden te hard door de bocht ,vader trok bij de snackbar aan het stuur,zijn links weer de weg op geschoten,ramden de seat,vader is gevallen,en overlijd aan de verwondingen,dochter kreeg tractor les op dat moment,mijn tante reed achter de seat en heeft alles gezien, zo is het gegaan en meisje maar 15 jaar jong
toch vreselijk en heel veel sterkte allen die erbij betrokken waren
Wat verschikkelijk. Ik wens de dochter veel sterkte toe en natuurlijk ook alle andere familieleden.
Ik hoop dat jullie dit ooit een plekje kunnen geven..
verschrikkelijk wij wensen de familie en voor al de dochter heel veel sterkte met het dragen van dit enorm verlies.
Zo zie je maar weer op waldnet dat sommigen overal wel weer wat op hebben te zeuren!
veelste vroeg weggegaan; Rest in peace
heel veel sterkte voor de familie