Cel voor mishandeling na profronde
Publicatie: dinsdag 8 december
Reacties
een leave pop is ut
een dom jongkje ist
Lytse bern en in prutte sûker....hy koe d'r neat oan dwan, it wie de sûker .....earme ADHDtsje
og og ut stumperke.
dat word vaak bukken de eerst komende tijd
Domme domme domkop. Boontje komt om z'n loontje...
Eigen schuld;)
machtig dit is nog eens een straf niet vergeten vaseline mee te nemen naar de bajes joehoe hatseflatse hatseflatse
domme opmerkingen zeg. Kun je zien hoe hoog het niveau van de mensen is, die dit soort reacties op waldnet plaatsen. Zeker niks beters te doen?
qtieladie@ ik begrijp dat de dader een bekende van jou is en dan zijn bovenstaande reacties minder leuk om te lezen.
Besef echter wel dat na een dergelijk vergrijp, anderen geen medelijden tonen.
Ik weet dat je in eerdere reacties hebt gezegd dat de persoon in kwestie spijt had van zijn daad en al genoeg gestraft was, maar daar kom je hier niet mee weg.
En ook bij de rechter kun je, je daden niet met spijt afdoen, dit blijkt nu wel.
Dat de berechte persoon het vervelend vind om een tijd vast te zitten is begrijpelijk maar tevens ook de bedoeling!
Dit geeft hem tijd om over zijn gedrag na te denken en misschien in de toekomst ook zijn vrienden duidelijk te maken dat er aan dit soort handelingen consequenties verbonden zijn.
zware straf voor een mishandeling, dit krijg je normaal voor moord en doodslag, slachtoffer familie van de rechter ?? Tip voor de dader, laat niet te vaak je zeep vallen onder de douche.
@galopsprong, het lijkt me wel logisch dat z'n straf vrij hoog ligt. Hij beging een misdrijf tijdens zijn proeftijd.
Tsjonge zeg, wat een debiele actie.
Hoppa zeg ik....terechte strafmaar naar een, vind ik, poging tot doodslag. Grote held hoor...iemand die al machteloos op de grond ligt nog even een trap na geven en dan ook nog tegen zijn hoofd.
Ga direct naar de gevangenis, ga niet door start en ontvang geen € 20.000....;-)
veel te weinig....10 jaar was beter gweest.
Ik zeg lekker als eerste met een gevangenis uitwisselprogramma naar Texas sturen een fijne oranje overall aan en kijken of hij dan nog zo flink is......
sa mooi dit.. hie nog wol een pear ier by kint!!!
de stumper
Ben het wel enigzins met qtieladie eens, wat een verschrikkelijk onnozele reacties. Alsof hard straffen altijd de oplossing is. NIet dat ik het niet terecht vind de straf, in verhouding hoog met andere vergrijpen, dat dan weer wel. Opmerkingen over vaak bukken etc, misselijk werkelijk waar. Denk je werkelijk dat iemand daar beter van word? Zo'n jongen is ergens al niet helemaal goed, anders doe je dit niet zomaar. Die verdient straf en een goeie ook(wat dit ook is), maar wat jullie voorstellen zal het alleen maar erger maken en kans op recidivering vergroten. Kijk maar naar Amerika, jullie lievelingsvoorbeeld, daar lost het niets maar ook helemaal niets op.
vastbinden en lekker schoppen! lijkt me gepaste straf, voel je ook wat het slachtoffer voelt. jammer dat die lijfstraffen verdwenen zijn :(
Kijk maar naar Amerika, jullie lievelingsvoorbeeld, daar lost het niets maar ook helemaal niets op.(even ter aanvulling) hier wel dan? gelukkig zijn ze daar tenminte zo slim om ze soms op de stoel(ouderwets) te zetten zodat niet de hele maatschappij er voor opdraait.
@airwolf99, hier levert het meer op. Omdat 1 de gevangenissen niet zo achterlijk hard zijn, goed het is misschien wel eens wat te luxe. Wordt hier meer gedaan om te kijken hoe iemand terug kan komen.
Je punt over de stoel zodat niet de hele maatschappij er voor opdraait is niet waar. Het is namelijk duurder om iemand de doodstraf te geven, dan levenslang op te sluiten.
Voor het geven van een reactie op bovenstaand nieuwsartikel dient u eerst in te loggen.
Inloggen
Nog geen account? Meld je gratis aan