Voorarrest Zwagerboscher verlengd
Publicatie: donderdag 4 februari
Reacties
Geen voorarrest meer, preventief ruimen.
er is niks gebeurd toch ? waarom dan in de cel , politie schiet man neer , politie hoort in de cel
ben je echt zo simpel of doe je het erom...
profeet uit Dokkum:Als jij de gaatjes in de bloempot zou hebben uit gevonden,dan hadden ze vast aan de zijkant gezeten!!
hmm...hele aparte situatie!!
Maar ik denk wel dat je net even wat meer van de redenen en/of oorzaken moet weten voordat je hier een mening over geeft, zoals preventief ruimen en dergelijke uitspraken.
Ik zeg sterkte voor beide partijen!
Ik geef profeet gelijk. We weten namelijk NIETS van de situatie van de man. Misschien heeft zijn vrouw er wel voor gezorgd dat hij zijn kinderen niet meer mocht zien. Of wellicht die enge organisatie die ze kinderbescherming noemen.
Dan zou ik zelf ook door het lint gaan en zo snel mogelijk mijn kinderen bij me willen hebben.
De mensen die hem (en indirect mij) daar dan ook om veroordelen zijn zelf simpel en zouden nooit een bloempot hebben uitgevonden, laat staan de gaatjes.
@infraroodborstje (?)
Vind jij dat een reden om met een mes in een basisschool te gaan lopen zwaaien?
infraroodborstje:Heb ik jou in een eerdere reactie,een domme koe genoemd,dat neem ik terug.
Maak daar maar Ezel van!
Je weet nooit wat iemand doet die helemaal door het dolle heen is, als je geestelijk zo gekrenkt bent dan kan je in staat zijn zoiets te doen, zitten 2 kanten aan meeste verhalen, hoop dat ze er uitkomen en dat hij toch later zijn kinderen weer mag zien.
hij heeft er zelf voor gezorgd,ik vind het niet vreemd dat ie zn kinderen niet meer mag zien nadat hij zn ex finaal kapot heeft geslagen
mischien moeten jullie je juist beetje beter laten informeren voordat jullie zeggen dat deze randdebiel niks heeft gedaan
ja wat moet je er van zeggen wat er gebeurd is is nooit goed te praten maar ik vind dat waldnet op dit soort nieuws de reacties moet blokken dit geeft alleen maar haat
op naar veenhuizen met hem
mooie laten zitten nooit meer los laten die kloot zak
En maar weer jammeren van dat hij misschien niet zo schuldig is. Met een mes lopen zwaaien, banjeren o.i.d is altijd een gevaar. Dus opruimen die hap, voordat er iemand door hem opgeruimd word. Hier in Nederland gebeurt nooit iets want de rechtertjes sturen ze hier met een pakje sigareten weer naar huis omdat ze geen driewieler hebben gehad. Cellen staan leeg en Bos kan weer zakken vullen doormiddel van cellen te verhuren aan de Belgen. En terroristen lopen hier in en uit. En moordenaar lopen vrij rond en als ze weten wie het is, sturen ze deze snel weg.
ik vindt het niet nodig het is mijn vriend ik eis een vrijspraak wie is het met mij eens ?
noury 106 ,het lijkt mij vreemd dat jij voor deze persoon kunt instaan,de enige plaats lijkt mij een gesloten inrichting
Narcistisch mantsje sa te hearen.De wrald draaid by sokken allinne om henself en as it in kear net giet sa as sy wolle dan flippe se hielendal, san man hat yn Paesens in jier as wat lyn ek raar wurk makke.
Deze Man lijd gewoon weg aan persoonlijkheidsstoornis (kortweg: borderline) kenmerkt zich door sterke wisselingen in stemmingen, gedachten en gedrag.
Mensen met borderline zijn enorm impulsief, denken vaak zwart-wit, reageren extreem. Relaties zijn moeilijk te onderhouden, en wisselen ook sterk.
Er worden geen verschillende typen borderline persoonlijkheidsstoornissen onderscheiden. Mensen met borderline kunnen echter wel verschillen in de mate waarin ze bepaalde gedragingen hebben (zoals extraversie, neuroticisme).
@ soosiaal.
zijn vrouw finaal kapot geslagen ?
je moet niet overdrijven!
en @ kroade met een mes staan zwaaien in een basisschool?
hij is niet eens in de school geweest hoor volgende keer wat beter lezen!
na die 30 dagen kan ie wel weer naar huis dacht ik zo. is niks gebeurd toch hij heeft zn vrouw en kinderen niet gevonden die waren er niet. en als hij zn eigen huis in brand wil steken laat m dan. en als ie zich zelf wil steken heeft een ander geen last van.
ik ben het met noury eens , vrijspraak
het blijft mijn vriend jij ook profeet uit dokkum
Als hij de kinderen nog wel mocht zien was de politie te laat geweest en had hij zijn mes al gebruikt.
denk niet dat deze man zijn kinderen wat had aangedaan, is een wanhoopsdaad om zijn kinderen te zien, hoop dat jullie nooit met Jeugdzorg en de Raad voor de Kinderbescherming krijgen te maken, een grote corrupte bende !!!!
Leuke vrienden heb jij noury106!!Wat deze man heeft gedaan valt niet goed te praten!!
Wat hij z`n vrouw heeft aangedaan weet iedereen wel.
Ga ik verder niet op in.
Hij had een oogje op een vrouw uit de zelfde straat,en deze vrouw wou niks met hem.
Maar hij bleef haar lastig vallen.
Hij had een oogje op m`n nichtje,maar het was niet wederzijds.
Dus heeft hij haar maar ruw vast gepakt en achterna gezeten.En al roepende "ik knijp je strot dicht"!!
Nou sorry hoor,ik krijg hier kotsneigingen van!!
Opsluiten en nooit weer loslaten!!
Vlgs mij zijn de 'deskundigen'van de Waldnetjury het niet eens??
De eisen hier varieren van vrijspraak tot levenslange opsluiting.
Ook het onderzoeksrapport van de Waldnetpsychologen is niet eenduidig..borderline en/of narcisme?
Laten we hopen dat de rechter het wel weet..al zal zijn oordeel vlgs sommige dorprechters wel weer hardstikkene fout zijn....
Gelukkig is er misschien/waarschijnlijk heel veel leed voorkomen,mede dankzij de politie!
De politieagent die kogels afvuurd op onschuldige door overheidsinstanties tot wanhoop gedreven burger, die hoort in de cel te zitten. Als men echt hoor te schieten dan durft men niet !
Zo zie je dat er door reacties op WN iets opbloeit!
profeet en noury:Vrienden voor het leven!
hahahaha ik ben nog steeds de draak oechs
Een door de overheid tot wanhoop gedreven burger.
dus dan heb je alle recht om met een mes te zwaaien op een basisschool,
logisch toch?
onschuldig ?????????? ons kent ons niet
als iedereen maar met een mes gaat zwaaien op straat kom ik niet meer buiten wat een wereld
open krabben en er overheen pissen het is een stuk vuil meer niet
Ze hadden zo,n klootzak meteen kapot moeten schieten.Zo,n klojo kost ons een vermogen,en een kogel kost bijna niets.
Dat hij maar lang moge brommen.
Er is altijd wat met deze knakker, bij het minste ging hij op de vuist en bedreigingen uiten is voor hem net zo normaal als een kop koffie drinken...
profeet.hoe zo onschuldig.als de politie dat niet had gedaan wat was er dan gebeurt daar op school??.in mijn ogen afknalen .dit doe je niet .zeker bij kinderen op school niet.
ik heb hier 2 reachties gezien die huilen met de wolven int bos.kunnen ze niks aan doen zo zijn ze geschapen.verder wens ik de famielie s veel kracht en wijsheid toe.
De familie kan van mij het dak op, dit appeltje valt niet ver van de stam. Vader en broer zijn ook verre van normaal, het zijn gewoon mensen die niet in de maatschappij horen.
Ik wens vooral de exvrouw en de zoontjes heel veel sterkte.
Overigens reageer ik niet zomaar vanuit de blauwe hemel, ik ken dit figuur helaas van heel dichtbij.
Het is niet goed wat die man heeft gedaan!
Maar iedereen wenst zijn exvrouw sterkte, en dat vind ik niet kunnen
Nadat die vrouw bijna 2 jaar lang met een andere man geneukt heeft, om het maar hard te zeggen!
Dus die kinderen zijn hier die enige slachtoffers!
Dus wens alsjeblieft die vrouw geen sterkte!
Ik weet wie ze is en een dat is ook een misselijk stuk vreten om vreemd te gaan, en die man is ook geen haar beter.
Maar die kinderen die verdien een goede toekomst!
Verder geen een van dat verscheurde gezin!
Voor het geven van een reactie op bovenstaand nieuwsartikel dient u eerst in te loggen.
Inloggen
Nog geen account? Meld je gratis aan