Contact
Account
Logo
Zoeken
Zoeken

Dokkum: tien vertrekkende raadsleden

Publicatie: dinsdag 9 maart

Reacties

cassanova uit Dokkum

En nu marga waanders nog.

9-3-2010
wapstra uit Dokkum

en de rest

9-3-2010
opropwrotter uit Anjum

Cassanova en wapstra waren schijnbaar niet verkiesbaar tijdens de laatste gemeenteraadsverkiezingen?

9-3-2010
sietse020 uit Amsterdam

da's dus 10x een paar ton aan wachtgeld de komende jaren

10-3-2010
advertentie

opropwrotter uit Anjum

Een raadslid krijgt geen wachtgeld. Die krijgt een vergoeding voor zijn of haar diensten. En daarna niets meer.

10-3-2010
najgeetsrev uit Leeuwarden

@sietse020 ik denk dat je je een beetje vergist over de vergoedingen die een standaard raadslid krijgt. Een gemeenteraadslid krijgt voor zijn inspanningen geen salaris, maar een vergoeding.Dus ook geen wachtgeld.

10-3-2010
tc uit tytsjerk

waarom worden er maar 19 raadsleden geïnstalleerd. Er zijn toch 21 plaatsen.

10-3-2010
boerke uit Dokkum

@tc: Dokkum hat no minder as 25000 ynwenners, dus dan ha se ek minder sitten yn de rie om te ferpartsjen, 2 fretters minder oant it rip dus.

10-3-2010
sietse33 uit heinekenstad

wat weer een poppenkast

10-3-2010
sietse020 uit Amsterdam

@najgeetsrev: ok, in D'kkum dus niet zo te horen. Hier in A'dam krijgen gemeenteraadsleden wel wachtgeld...

10-3-2010
chemico uit Amsterdam

@sietse33: Heb je het nou over je eigen leven?

10-3-2010
age uit Uithuizen

Wat grappig dat Cassanova,die altijd zegt dat politiek een troeppp is en dat het hem niks interesseert hier als eerste reageert!
Ook de andere vaste politieke deskundigen boer Wapstra ut Dokk'm en Sietse33 geven al weer hun dskundig commentaar zie ik.
Wat jammer dat die Wilde Heertje Peertje Geertje hen niet als afdeling van de Peeee Veeee Veeeee in de gemeenteraad hier wilde.
DAN werd het echt een leuke poppenkast.
Nu blijven ze weer staan bleren en schelden als beste stuurlui aan lager wal en roepen om hun heer Geert..
GO GO GO !!

10-3-2010
brannettel uit Twijzelerheide

Sietse 20,
Dongeradiel is een gemeente in de Nederlandse provincie Friesland met 24.317 inwoners (per 1 januari 2010, bron: CBS)

Raadslid van een gemeente met 24.001-30.000 inwoners
Vergoeding per maand: € 691,68
Onkostenvergoeding per maand (bij fictieve dienstbetrekking): € 84,33 (€ 175,71)
Vergoeding per vergadering: € 71,15

Os ik sa nei boppesteande sifers sjoch liket my dat gjin fetpot ta.
Safier ik wit hawwe de measte riedsleden faaks een baan en doche it riedswurk erby.
Ik wit net asto een folle baan hast mar soesto dan it er neffens dwaan wolle? Ik net.
my tinkt dat er hiel wat fan ûze Dokkumer GOGOGO
roppers en razers mear fortsjinne by Caparis mei minder ûren en minder wurk.

10-3-2010
spoek uit De Falom

en nu allemaal nog een lintje.

10-3-2010
advertentie

cassanova uit Dokkum

Dikke troeppppppp of niet ouwe hutkul,nee het boeit me ook niet die politiek maar dit kon ik even niet laten en hoor je me er meer over zeggen ik dacht het niet en toevallig was ik de eerste tjonge jonge het is wat agehutkul dat ik de eerste mag wezen,krijg ik nu de beker zeker.

10-3-2010
rommie uit De Westereen

age is zeker een linkse rakkert. Wat is er mis met de PVV?

10-3-2010
age uit Uithuizen

Oei Ronnie,wat is er NIET mis met de PVV?:)

-De partij is niet democratisch,want de leden hebben geen inspraak.De partij IS die Wilde dus als ik in het vervolg'de partij zeg bedoel ik Wilde
-De partij voor VRIJHEID wil
1 godsdienst de Islam verbieden.
-De partij voor VRIJHEID wil sommige vrouwen verbieden bepaalde kleren te dragen.
-De partij wil commando's in straten.
-De partij veralgemeniseert wat een groep extreme moslims doet op alle moslims.
-De partij benoemt en overdrijft steeds problemen maar komt niet met oplossingen.
-De partij wil alleen maar in de oppositie lekker afkraken,maar durft niet mee te te regeren omdat ze dan ook mee moeten bezuinigen en dat stemmen kost.
-De partij maakt,als ze haar zin zou krijgen Nederland van een eens gastvrij open positief denkend land tot het lachertje van Europa,
-De partij speelt in op de angsten en onderbuikgevoelens van sommigen...ook hier op Waldnet.

Dat was het ongeveer Rommie :)

10-3-2010
brannettel uit Twijzelerheide

Raadslid van een gemeente met meer dan 375.000 inwoners
Vergoeding per maand: € 2.094,35
Onkostenvergoeding per maand (bij fictieve dienstbetrekking): € 235,54 (€ 490,69)
Vergoeding per vergadering:€ 141,74
En dit is wat Wilders erby pakt as riedslid wylst er seit dat er probearje sil om omtinken te jaan oan dat wurk.
Mei syn ynkommen as politicus en lieder fan syn klup tink ik dat er better rûnkomt dan syn folgelingen cq dicipelen.

10-3-2010
uit Dokkum

en hoe kan het dan dat onze beste geert zoveel stemmen gaat vergaren hutkul, zeker niet om dat we de kop in het zand hebben.ps je moet nouw niet in de war raken nu er een andere sietse(020) bij is gekomen hooor!!!!!

11-3-2010

Voor het geven van een reactie op bovenstaand nieuwsartikel dient u eerst in te loggen.

Inloggen

Nog geen account? Meld je gratis aan