Dokkumer skater ongelukkig ten val
Publicatie: donderdag 18 maart
Reacties

levensgevaarlijk die skatebaan, ze moeten hem direct sluiten, ook veiliger voor de kantine's en de sporthal!


ja wist wat, wy gjinne gewoan alles ferbieden wat gefaarlik is en wêr ek mar in lyts risiko oan fest sit.. dan meije we hylendal neat mear.. marja dat is wol sa feilig he ?


was die brancard daar alleen voor de foto? Of lopen ze in Dokkum nog op handen en voeten?


"levensgevaarlijk die skatebaan, ze moeten hem direct sluiten, ook veiliger voor de kantine's en de sporthal!"
osto in veilige kantine en sporthal ha wolst, kin se better mei de fuotbalclub VV Dokkum ophalde. Dêr sitte mear relskoppers en vandalen by. Dy skaters hawst gjin kop lêst fan!



Beste mensen,
Wij E & M skaten al een tijdje, en we weten dat veel mensen vooroordelen hebben over het skateboarden. We krijgen vaak dingen te horen als junkies en criminelen. maar al die dingen zijn niet waar. Skaten is een sport, en skaters kennen de gevaren daarvan, er had net zo goed een wielrennen zijn been kunnen breken dan ga je het wielrennen toch ook niet afschaffen? En als meer mensen zouden zien hoeveel skaters er in dokkum zijn. en dat zijn er wel meer dan 30. dan zouden ze begrijpen dat de jeugd beter kan skaten dan gaan rondhangen in de stad. Iedereen valt natuurlijk wel eens maar 9 van de 10 keer valt het harstikke mee, en daar komt nog bij dat het bij de sport hoort. skaten is de grens op zoeken van wat je durft. Dus de skatebaan zal nooit gesloten moeten worden sterker nog de skatebaan moet worden uitegebreid om nog meer ongelukken te voorkomen. zeg nou zelf 30 jongeren op 10 vierkante meter! dat is vragen om problemen! :o
groetjes


dus amstelpower,volgende keer als een schaatser onderuit gaat en iets breekt,ook dat meteen maar afschaffen,verbannen en weg ermee
dat is de echte CDA mentaliteit....


Sterkte jongen!
Alleen die onderste foto, vind ik respectloos.
Wilde hij wel herkenbaar online?


volgensmij niet
ik skate ook en vind het gewoon kut
maar als je alle onveilige sporten of wat dan ook wilt af schaffen tsja
dan moet alles weg wat moet je dan
met voetbal gebeurd er wel eens wat dusja
dan heb je alleen maar jangeren en ruzie dusja
eigenlijks vinds ik dat maar respectloos die reactie's
en als die jongen niet op waldnet was gekomen hadden jullie deze reacties niet gezet .


kan toch iedereen overkomen een klein ongelukje, dit is nu toch echt een beetje pech, sterkte jongen en als je hand weer beter is gewoon lekker verder skaten hoor, dat is beter dan de boel in Dokkum vernielen.


ja je hebt gelijk respect voor jou


Ongeluk zit in een klein hoekje!
Sterkte voor de jongen


Skatergirl, goed gezegd meid!! jullie zijn tenminste lekker actief bezig, kan je niet zeggen van al die mafkezen die de godganze dag bezig zijn stomme commentaren te geven op elk bericht dat ze onder ogen krijgen ( het enige wat ze voor hebben op Neanderthalers is dat ze kunnen lezen, ik weet echter zeker dat als Neanderthalers konden lezen en schrijven hun spelling net zo belabberd zou zijn)
Dusss Skatergirl, girlpower!!


Thanks! ;)
en J. Veel sterkte!
xxx E&M (en de rest denk ik ook)


mem74? is dat niet brandweerman74?



teakesoepie(zo dronken als een(r)aap)


Weet je wat we beter kunnen doen gewoon alles voor de jeugd verbieden laten we lekker thuis op de bank zitten.
Kom op zeg skaten ze daar niet dan doen ze het wel op de weg of weet ik veel waar, ongelukken kunnen overal gebeuren dus laat ze lekker skaten, op de skate baan is het tenminsten veiliger als op de weg met auto's fietsers enzv.

Voor het geven van een reactie op bovenstaand nieuwsartikel dient u eerst in te loggen.
Inloggen
Nog geen account? Meld je gratis aan