Contact
Account
Logo
Zoeken
Zoeken

Burgum: onderzoek NFI in volle gang

Publicatie: zondag 21 maart

Reacties

knetter uit Dokkum

Niet best,,

21-3-2010
oetlul uit Feanwâlden

nee, inderdaad een triest verhaal...

21-3-2010
2009 uit Oentsjerk

stja echt wel komt steeds dichterbij zeg brrrrrrrrrrrr

21-3-2010
sterkste uit Burgum

"Het komt wel steeds dichterbij", wat een onzin! Het is er altijd al geweest en het is echt niet erger geworden. Statistieken bewijzen dat er niet een moord of criminaliteitsgolf gaande is in Nederland, het nieuws komt alleen met meer en ook sneller bij je binnen waardoor het ogenschijnlijk dichterbij komt.

21-3-2010
advertentie

tjeerdk uit Drachten

precies de medie maakt de mensen gek. er is te veel nieuws veelste veel. en bijna altijd negatief. laat de leuke goeie dingen maar is zien. maar neej alles moet zo vaak negatief. bleh.

21-3-2010
gp500 uit Damwâld

Lyket op een ruzie!.
Triest dat it sa eindige is.

21-3-2010
lizzardking uit Hurdegaryp

Vreemd dat iemand eerst wordt vastgezet en dat men daarna pas gaat onderzoeken of er sprake is van een misdrijf. Beetje de wereld op zijn kop in Bergum

21-3-2010
bamsi uit drachten

oordeel niet te vlug,eerst de achtergrond maar weten

21-3-2010
frieslandia uit piraten dorp Burgum

niet best gaat erom weg hier gr firma boemerang

21-3-2010
femme uit De Geast

Brrrr.. Heel veel sterkte voor de nabestaanden..

22-3-2010
chemico uit Amsterdam

Schande.

@lizzardking: Dat is toch helemaal niet raar? Er bestaan vermoedens dat het een misdrijf is, dus dat wordt eerst uitgezocht. Bij de ernst van dit vermoedelijke misdrijf is het zaak de verdachte vast te houden tot uitsluitsel of bevestiging is verworven.

@2009: Als je denkt dat het steeds dichterbij komt dan heb je onder een steen geleefd. Drugs, moord en verkrachting komt overal in alle lagen van de samenleving voor. Dus verbeeld je maar niets.

22-3-2010

Voor het geven van een reactie op bovenstaand nieuwsartikel dient u eerst in te loggen.

Inloggen

Nog geen account? Meld je gratis aan