'Vertrek UPS doodzonde voor Drachten'
Publicatie: donderdag 19 maart
Reacties

Aan de politiek. Wat is de reden dat iedereen voor Heerenveen kiest? Komt het omdat de grond voor schofterige prijzen wordt verkocht? Of loopt Drachten weer te slapen?


Reken maar op het eerste, ze trekken alles daar naartoe.


Ik heb van een medewerker begrepen dat ze naar een bestaand pand in Heerenveen verhuizen, dus dan zal de grondprijs niet de reden zijn. Wel jammer dat ze uit Drachten vertrekken, dat zal waarschijnlijk ook wel gevolgen hebben voor bijvoorbeeld het pompstation waar alle wagens dagelijks tanken, en ook voor de wasstraat waar de wagens dagelijks worden gewassen. Maar goed,het zal voor UPS wel beter zijn zo.


Ik as ynwenner fan it moaie Hearrenfean, lokwinskje wy



Gehoord:
er zijn in het verleden gesprekken geweest tussen UPS en de gemeente over o.a. uitbreiding c.q. verhuizing naar een andere locatie binnen Drachten. Deze gesprekken gingen o.a. over compensatie en andere voorwaarden.
De gesprekken werden op een gegeven moment stopgezet, waarna heeft UPS niks meer van de gemeente heeft gehoord"


incognito uit Heerenveen / it is moai datst do sa bliid bis dat dat bedriuw nei it Haagje ta komt en wy binne bliid dat wy wer alle romte krije op de Tuskendjippen it is gewoan Asosjaal hoe at middeis en j


- Ze gaan in Heerenveen gebukt onder een schuld van krap 200 miljoen euro omdat het gemeentebestuur iets te hoog heeft ingegooid met aankoop van grond voor bedrijven. Ze staan onder toezicht van de provincie en mogen geen dubbeltje zonder diens toestemming uitgeven.
- Daardoor zijn bouwplannen voor grootschalige centrumvernieuwing en een parkeergarage zijn afgeschoten door de provincie. Behalve 2 supermarkten die worden gebouwd gebeurt daar de komende 10 jaar niets.
- Nieuwbouwwijk skoatterwald staat al jaren nagenoeg stil qua bouwactiviteit.
- gemeente skarsterlan hadden ze in gedachten al ingelijfd, maar Heerenveen kreeg keihard de deksel op de neus vanuit Joure. Skarsterlan is inmiddels gefuseerd met andere gemeenten.
Dus al met al alleen maar pech, gun ze dit dan toch.
Dus incognito, zo mooi is het daar dus niet
BTW; Imtech komt vanuit Leeuwarden en Groningen naar drachten en dat smijt het het dubbele aantal arbeidsplaatsen op. dus per saldo een +


Imtech gaat het ook geweldig mee.. met ups wel alles wordt via internet besteld tegenwoordig. Maarja Drachten steekt liever zijn geld in de Lawei zodat de raadsleden hun cultuur niet missen. De burger kan in de stront zakken


De economie gaat met UPS en downs.


De economie gaat met UPS en downs.

Voor het geven van een reactie op bovenstaand nieuwsartikel dient u eerst in te loggen.
Inloggen
Nog geen account? Meld je gratis aan