Bestuurder: 'speed' was medicijn voor ADHD
Publicatie: donderdag 6 februari
Reacties
ahh vandaar dat er steeds meer figuren opgefokt en agressief rijden. Toeteren, middelvingers, rechts inhalen, bumperkleven en ga maar door. Maar dat komt door hun ziekte. En gebeurt er iets zijn ze ineens ontoerekeningsvatbaar.
Ik heb dat met bier lekker lekker lekker een goed medicijn
Je zou het maar hebben..sterkte
Als je weet dat je (nog) niet mag rijden met die medicijnen. En dan toch doet en ook nog met drank op.dan ben je niet de slimste volgens mij.
Als iedereen met een aandoening, rugzakje of ander vorm van sticker niet meer mocht autorijden, werd het heel rustig op de weg.
Werf hij mag rijden met ritalin.bij adhd is dan je concentreren beter je bent minder moe en let dus beter op.
Ritalin is speed. Het is drugs. En ADHD is een verzonnen ziekte van de Farmaceut.
War anderen over de hoofden van kinderen geld aan verdienen!
Marcoaxe ik zou snel dokter worden concentreer je daar maar op! Beter dan fabels rondzaaien.. Adhd is een concentratie stoornis, in je hoofd ben je met 10 dingen tegelijk bezig waardoor je je moeilijk kun concentreren in het verkeer. Door medicijnen word je rustiger in je hoofd waardoor je beter functioneert. En als adhder ben je altijd moe en daar help dus het medicijn tegen.. Heb je geen adhd word je bij gebruik juist drukker en werkt het precies andersom.. Leg jij eens uit hoe dat kan als het verzonnen is dat ze niet gelijk reageren op een medicijn!
Voor het geven van een reactie op bovenstaand nieuwsartikel dient u eerst in te loggen.
Inloggen
Nog geen account? Meld je gratis aan