Stand van zaken: 11 coronapatiënten
Publicatie: zondag 15 maart
Reacties

Er zijn al veel meer mogelijke besmettingen in Friesland.
Maar huisartsen en de GGD willen niet iedereen testen die sireuse klachten hebben die overeenkomen met corona! Mensen worden helaas aan hen lot overgelaten! Geeft ze duidelijk die mensen die klachten hebben!


Er zijn veel mensen echt ziek, en dat heb ik van een doktersassistente maar willen geen test doen en geen paniek


Precies ja, blijf maar 2 weken thuis en verder kijken we niet.. alleen als het echt levensbedreigend is. Echte aantal zal wel veel hoger liggen!


De focus moet zijn op sociale onthouding. Als we dat een paar weken volhouden met zijn allen dan is het probleem opgelost. Er schijnt niet genoeg testmateriaal te zijn en het heeft ook geen zin om bezig te zijn met testen terwijl je dan andere zorg moet laten vallen.
In het Chinese Wuhan is de situatie alweer onder controle en zijn noodhospitalen al weer verdwenen. Laten we rustig blijven en verstandige dingen doen in plaats van dat ge-eamel.



Je doet je naam eer aan Stemmingmaker...
Je reactie over 'mensen die sireuse klachten hebben die overeen komen met corona' en 'Geeft ze duidelijk die mensen die klachten hebben'? komt wat onduidelijk over.
Vlgs mij hebben huisartsen het nu al druk genoeg...en het zal zeer wschlk nog veel drukker worden
Vr. gr. respect


Jaaa age....
Jij weet alles atijd beter! Maar zo sta je ook bekend hier op waldnet! Duidelijk moet duidelijkheid zijn.huisartsen en de GGD moet hen werk gewoon doen en mensen testen die serieuse klachten hebben.


Hij weet het vaak ook wel beter....
atijd = altijd
waldnet = WâldNet
huisartsen = Huisartsen
moet hen = moeten hun
serieuse = serieuze


wschlk = waarschijnlijk
Age als je een punt wilt scoren met een andermans fout geschreven iets.
Probeer dan zelf foutloos te schrijven.
Je komt nu wat dom over :)


Wat een werk man koop wat extra testen en paar azielzoekende dokters inzetten die kunnen ondersteunen hopsakee


Is er nog wat nieuws,want ik zie momenteel geen belangerijk nieuws.


Het zou mij niets maar dan ook niets verbazen als dit 1 grote afleiding is. Dat ze nu achter de schermen hele vuile dingen er snel doordrukken. Verkiezingstijd komt weer in zicht.
Die corona is zwaar overtrokken. Ik hoop dat ik het nu krijg en niet over 20 jaar. Dan ben ik er alvast wat tegen bestand.
Alles maken ze kapot om die corona.. Ze doen net of iedereen er aan dood kan/zal gaan.. Je hoort ook niks van de patiënten zelf.. er is niks spannends aan.


Hoeveel zijn er inmiddels van genezen?


Mensen maak je niet zo druk...het Coronavirus is niet meer dan een echte griep! Complicaties komen enkele voor bij ouderen, zwakkeren en mensen met een verzwakt immuniteitsysteem. En de mensen die tot nu toe zijn overleden aan de gevolgen van Corona zijn allen boven de 70. De meeste mensen zitten nu waarschijnlijk al in een een soort van overlevingsfase.



Juist, zoals Jensen zei:
"Als je al met 1 been in het graf staat en met de ander op een bananenschil".. dan ben je waarschijnlijk de pisang. Eerder niet.


Het is geen SARS en ook geen griep. Het treft volwassen en oudere mensen. Kinderen nauwelijks dus maatregel van scholen sluiten heeft weinig zin. Er zijn ook weinig bewijzen dat kinderen het gemakkelijk overdragen naar ouderen.
Dus eerst even inlezen voordat we de zaak bagatelliseren. En dan word je niet veel wijzer van Jensen.


Waarom scholen dicht? Nou, hierom:
People of all ages can be infected by the new coronavirus (2019-nCoV) (...) WHO advises people of all ages to take steps to protect themselves from the virus (...)
Bron: WHO


alziendoog uit Leeuwarden.
Dat heb je goed van je held Wilders geleerd, zeg. Hier, een ijsje!
bastardo uit 't Lage van de weg.
In China zijn de meesten weer genezen en uit het ziekenhuis ontslagen.


Wot kenne jimme jammerje ollegjerre.... 🤦♂️ restig blieuwe...


Ik snap echt niet dat de regering zo vertrouwt op wetenschappers.
Hij kan beter naar de burgers luisteren!
Die weten op de a sociale media precies hoe het zit en wat de regering moet doen!
- Gewoon een griepje, niks aan de hand.
- Het hele land moet op slot!
Da's logisch...
Toch?
Vr. gr. en respect!
'Alle scholen, kerken en de grenzen moeten dicht! riep de man in de vol gepakte bar, waar iedereen schouder aan schouder stond...


Age het de keutel bij het goeie eind,eindelijk een keer iets verstandig zeggen.😂🤣


Ik snap dat ze niet iedereen (kunnen)testen. Maar de criteria ligt wel erg hoog..in ieder geval in de Fryske marren. Zelf al 4 dagen koorts, benauwd en pijn op de borst, verkramping, hoesten. Alle symptomen dus eigenlijk, huisarts is op de hoogte maar testen doen we niet aan. (Voor de paniekerige mensen, ja we blijven binnen.)


Blijf gewoon thuis als je niet weg hoeft en geniet van je gezin. Het zou goed zijn als waldnet reacties welke het gevaar ontkennen zou verwijderen deze dragen namelijk niet bij tot een verbetering van de situatie eerder het tegenovergestelde !




Dit virus is net als een griepvirus, alleen is het een heel nieuw virus en niemand heeft nog weerstand tegen dit nieuwe virus.
En om te voorkomen dat iedereen tegelijk ziek wordt en de zorg overbelast wordt zijn de maatregelen die genomen worden zo belangrijk.
Wat met nu probeert is het virus af te remmen en uit te spreiden over een langere tijd, zodat het voor de zorg beheersbaar blijft.
feit is wel dat we allemaal het virus zullen krijgen vroeg of laat.
En wat we het beste kunnen doen is gewoon luisteren wat er gezegd wordt en doen wat door deskundigen geadviseerd wordt, en zeker niet onderschatten in welke positie we ons nu bevinden.


Ik ben het niet altijd met age eens maar nu wel.
Maar je leert de mensen in deze tijd wel goed kennen.


Hele goede uitleg Gurbejonghuh.
Zo wordt ons ook steeds verteld door wetenschappers.
De meeste mensen begrijpen nu wel dat dit niet zomaar een griepje is.
Op een klein clubje onnozelaars na, die menen het beter te weten dan deskundigen, die daar voor gestudeerd hebben.
Die roepen dan 'bewijs??'
Nordeney vlgs mij zijn de meeste mensen het hierover wel over eens van links tot rechts.
Gelukkig beseffen bijna alle leidinggevenden in organisaties, van bedrijven tot scholen en kerken hun verantwoordelijkheid
Vr. gr. en respect


Niet Zo druk maken age er is geen 3e wereld oorlog aan de gang,alleen griep epidemie en dat gaat ok wel weer over.


17 miljoen bondscoaches zijn nu omgeschoold tot virologen. Dit is geen normaal griepje besef dat nu eens. Dit heet covid en geen influenza dat zegt al genoeg.



Voor het geven van een reactie op bovenstaand nieuwsartikel dient u eerst in te loggen.
Inloggen
Nog geen account? Meld je gratis aan