Auto in sloot maar niemand heeft gereden
Publicatie: zaterdag 10 oktober
Reacties

Waldnet : niets = iets?


Sukkel


In zo'n geval zou ik willen dat er een wet zou bestaan dat, wanneer "niemand"heeft gereden alle inzittenden een flinke straf/boete zouden krijgen.



Was dit dan misschien de zelf rijdende auto van Google? je zou het bijna denken.


KITT fan Knightrider.


De techniek staat voor niets in 2020


Tja we leven momenteel in een vreemde wereld met al die onverklaarbare dingen. Nu weer een auto die zelf in de sloot is gereden.


Appeltje eitje )))


Zonde van de Bora, leuke auto..


En waarschijnlijk snapt de eigenaar niet waarom hij een ongeldig rijbewijs heeft. Hij is toch een fan-tas-tische chauffeur???


Ik dacht dat de wet zegt dat eigenaar schuldig is tot anders bewezen? Als ik te snel rijd, zonder gordel in een auto zit? Raad eens wie de boete krijgt.


Alleen een boete voor de gordel, of zat je niet achterin ?


Denk dat de auto niet op de handrem stond, immers, er heeft toch niemand gereden ..



Je kunt toch wel aan de motorkap voelen of er mee gereden is of niet? En als het je auto niet is, maar je pakt er wel wat uit, is dat dan niet diefstal?


Wat is de politie toch dom, er zitten toch vingerafdrukken op het stuur. Even checken! En ze weten wie er heeft gereden!


Wat is de politie toch dom, er zitten toch vingerafdrukken op het stuur. Even checken! En ze weten wie er heeft gereden!
Toeterniettoe! uit Bethlehem | 11-10-20 | 14:26
---------------------------
Goed dat je dat hier even plaatst.. Nu maar hopen dat de politie dit bericht van jou ook leest want dat wisten ze vast nog niet.


Wellicht dat de echte chauffeur handschoenen droeg... Zo zal de advocaat van de ontkennende eigenaar redeneren.


Bora 2.0 van 1999


Het is een RC auto schaal 1÷1

Voor het geven van een reactie op bovenstaand nieuwsartikel dient u eerst in te loggen.
Inloggen
Nog geen account? Meld je gratis aan