Centrale As (Dokkum naar Damwâld) dicht vanwege ongeval
Publicatie: maandag 23 mei
Reacties





Ja, memyself. De weg dient altijd begaanbaar te zijn, óók tijdens hevige regenbuien. Als een 'automatische' waterpomp niet werkt, is dat een tekortkoming van de wegbeheerder.
(En waarschijnlijk heb je zelf geen ervaring met het besturen van een auto door een grote plas regenwater, anders had je deze opmerking niet gemaakt.)


@memyself: dat "Astra brikje" is voor desbetreffende persoon misschien wel meer waard dan de dikke BMW's of Audi's waar sommigen in rijden, dus graag niet zo neerbuigend over andermans vervoermiddel. Daarnaast sluit ik me aan bij 'drachtern': hiervoor is de wegbeheerder aansprakelijk en als het al bekend was dat het vaker voorkomt dat de pomp afslaat dan kan de wegbeheerder ook nog nalatigheid worden verweten. Hopelijk gaat het goed met de bestuurder!



Onderdoorgang bij Damwâld




Complimenten hoor, fantastische chauffeur die een kwartier eerder door kon rijden toen er veel minder water lag, je verdient een lintje en hopelijk een koninklijke onderscheiding


ik reed een x in een hele bak vol water in met een behoorlijke vaart . Was op de lange loane Kollummerzwaag . Alles stond blank daar .. Nooit eerder meegemaakt zo erg. Ik schrok me echt kapot joh... Liet het gas meteen los en dacht gelijk van niks doen met stuur gewoon uit laten rollen maar... Dat ging goed. Maar zat te shaken achter mn stuur hoor... Door de glinstering vd weg zag je niet hoeveel water er stond en het was nog half donker ook toen... Pfff ik weet hoe erg je schrikt.. Altijd oppassen met zware regenval overal Dit was gewoon een rechte weg .. Hoop dat het ok is met de geschrokken bestuurder.

Voor het geven van een reactie op bovenstaand nieuwsartikel dient u eerst in te loggen.
Inloggen
Nog geen account? Meld je gratis aan