Daar zijn ze weer; de eikenprocessierupsen
Publicatie: zondag 19 juni
Reacties


Ja en die olifant hier op de hoek!





En dit probleem blijft de komende jaren ook nog wel jaarlijks terugkomen: Nederland, eikenland ... en warm weer.
Niettemin kan in principe iedereen iets aan de bestrijding van de rups doen, o.a. door de tuin (als je die hebt) vogelvriendelijk in te richten en mezenkasten op te hangen; mezen eten eikenprocessierupsen.


Ga je naar buiten? Pas op voor de tekenprocessievleermuis!: https://speld.nl/2020/06/25/ga-je-naar-buiten-pas-op-voor-de-tekenprocessievleermuis/


Chemische bestrijdingsmiddelen gebruiken en het probleem is opgelost! En de zg natuurbescherm-organisaties?... even een toontje lager zingen aub.




Niet zo dramatisch stokojedno, dat valt allemaal wel wat mee. (Zelf denk ik dat er meer vogels sterven door de wieken van de groen linkse windmolens dan door bestrijdingsmiddelen)

Voor het geven van een reactie op bovenstaand nieuwsartikel dient u eerst in te loggen.
Inloggen
Nog geen account? Meld je gratis aan