Dit jaar nog geen inbraken op Ameland en Schiermonnikoog
Publicatie: zaterdag 25 juni
Is dit een uitnodiging?
Daar lijkt het wel op ja.
Staan ook geen azc he
Óóit al eens geprbeerd je af te vragen WIE ?!! met z'n állen (inmiddels legio verdienfabrieken) járenlang ál die AZC's, met inmiddels mega de pan uitrijzende problemo's, hier in de BVNL op poten hebben gezet ?
Toen ik de kop las, wist ik op zeker dat er een aussie2 zou reageren. Aussie2 jij krijgt wat mij betreft de prijs voor de bange witte man.
Heb digitaal aangifte gedaan, binnen 10 seconden een mail terug, geen prioriteit, nooit weer wat van gehoord, geen wonder dat er minder aangifte word gedaan.
Zoiets moet je ook nooit digitaal doen! Net zoals zoveel zaken eigenlijk. Gewoon even bellen en dan word je wel uitgelegd dat je prima aangifte kunt doen.
@Denker En ik wist dat er een naïef persoon zo als jij zou reageren. Wat mij betreft krijg jij de prijs voor donkere mensen knuffelaar van het jaar!
Dank je voor deze prijs, ik ben er trots op.
er zijn zeker 3 inbraken geweest op Ameland dit jaar.... 2 daders gepakt,
https://www.waldnet.nl/wn/nieuws/70885/Dieven_Ameland_opgepakt_toen_ze_op_boot_wilden_stappen.html
Het gaat om woninginbraken ;)
Volgens mij is de koptekst : inbraken.......
Voor het geven van een reactie op bovenstaand nieuwsartikel dient u eerst in te loggen.
Log in
Nog geen account? Meld je gratis aan
