Contact
Account
Logo
Zoeken
Zoeken

Vrouw belt voor bijna 9000 euro op kosten van dierenarts

Publicatie: maandag 8 januari

Reacties

victoria uit Dokkum

Oplichting kon niet worden bewezen?? Natuurlijk is het dat wel.Ze heeft de dierenarts geld afhandig gemaakt en de boel besodemieterd.Hoezo geen oplichting.

8-1-2024
joeria uit Kollum

Oplichting is moedwillig en diefstal is net weer wat anders

Like
8-1-2024
rondweg uit Dokkum

Dit is moedwillig, want ze wist het wel.

Like
8-1-2024
R. de Vries uit 't Heem

De wet (artikel 326 Sr) is daarin gewoon duidelijk, Victoria.

Voor oplichting moet er sprake van zijn dat de dierenarts via een truc ertoe was aangezet om de rekening te betalen -- of zoals in het artikel wat onduidelijk omschreven staat: de dierenarts had het moeten weten (had eringeluisd moeten zijn om ermee in te stemmen)


De dierenarts is in dezen niet opgelicht, wel bestolen.

Like
8-1-2024
advertentie

Boekemoantsje uit Hongerige Wolf

Hat dizze dame in freon op in oare planeet?

8-1-2024
pft uit Sweagerbosk

niemand haalt dat geld bij haar vandaan,, deze zit vast in de bijstand en schuldsanering
lag de hele dag te bellen op kosten van de dierenarts
op de bank

8-1-2024
nordeney uit Kollumerpomp

Vreemd verhaal.

8-1-2024
repelsteel uit Kollumersweach

Inderdaad een vreemd verhaal

8-1-2024
wadloper uit Aldwâld

10 euro per maand, gaat nog wel even duren voordat de rekening is betaald.

8-1-2024
dr88sucks uit Drachten

9000 euro voor 2 jaar.. das ook wel een flink abbonement of niet. 12 x 50 euro is 600 x 2 is 1200. Belt die elke dag om te kijken hoe het weer in Afrika is ??

8-1-2024
kees2004 uit Kollumerpomp

Bijna goed: het is abonnement.

Like
8-1-2024
henkietje uit Haskerhorne

Zielig figuur

8-1-2024
doedeldump uit Kollumersweach

& dr88sucks. Inderdaad. Een rekensommetje leert mij dat € 9000: 24 maanden = € 375.00 per maand. Het gaat om een mobiel abbonnement?? Rare zaak

8-1-2024
MijnOpinieVoorU uit Drachten

Voor 375euro p/m verkletsen over de telefoon? Dat kon mijn schoonmoeder wel 's geweest zijn...

8-1-2024
advertentie

goeiedeibaktei uit Peazens

Heerlijke reactie

Like
8-1-2024
ejayarjen uit Drachten

Hoe 9000 verbeld dan, ken toch nooit in paar jaar.

8-1-2024
Kareltje uit Holwert

Raar verhaal dat het bij de dierenarts niet eerder opgevallen is.

8-1-2024
Vangrail uit Gorredijk

"bij verstek wegens diefstal"
Ze was er niet bij omdat ze diefstal pleegde?

8-1-2024
mien jong uit Grootegast

vele mensen denken dat iemand niet kan betalen MIS , de rechter veroordeeld je voor het betalen van 9000 euro dit gaat naar CIJB deze betaalt de volledige som aan het slachtoffer waar na de verdachte de keuze krijgt een afbetaling plan te volgen dit is meestal naar gelang inkomen . elke maand moet er worden betaald zelfs als je helemaal geen inkomen hebt . dan is de volgende optie naar de gevangenis .dit kan 3x gebeuren tot je betaalt ,maar betalen doe je of je nu niks of iets bezit , de tijd dat je een kale kip niet kunt plukken is al een paar jaar voor bij .zie wet mulder . is dit fabeltje ook weer uit de wereld ,EEN KALE KIP KUN JE WEL DEGELIJK PLUKKEN .

8-1-2024
ejayarjen uit Drachten

Een schadevergoedings maatregel is heel wat anders dan de wet Mulder.

Like
9-1-2024
mien jong uit Grootegast

de wetten zijn veranderd bestuursrecht en de wet mulder [ pluk ze ] zijn samengevoegd . vandaar ook dat burgemeesters sancties en boetes mogen opleggen .

Like
10-1-2024
R. de Vries uit 't Heem

1. Wet Mulder en bestuursrecht zijn niet samengevoegd. Met de Wet Mulder zijn verkeersovertredingen, die eerder onder strafrecht vielen, onder het bestuursrecht komen te vallen.

Wetten samenvoegen is iets heel anders dan met een wet bepaalde bevoegdheden verschuiven.


2. Burgemeesters mogen al jaar en dag dwangsommen (=/= boete) opleggen. Dat heeft niks met de Wet Mulder te maken.

Like
14-1-2024
R. de Vries uit 't Heem

Aanvulling: Wet Mulder en de plukze-wetgeving zijn overigens ook twee heel verschillende dingen.


Wet Mulder (bestuursrecht): administratieve afhandeling van veelvoorkomende verkeersovertredingen -- bijv. door rood licht rijden.

Plukze (strafrecht): de bevoegdheid van rechters om beslag te laten leggen op eigendommen waarvan aangenomen wordt dat ze 'winst' uit verboden activiteiten zijn -- bijv. dure auto's die gekocht zijn met drugsgeld.

Like
14-1-2024
Booster 3.0 uit Pieterzijl

Ha sy by dy dierenarts ek sitten te sliepen.

9-1-2024
djw uit Drachten

IK vraag me ook af wat de relatie is tussen de tandarts en deze dame, Vind het verdacht dat ze kan bellen op kosten van een ander

10-1-2024

Voor het geven van een reactie op bovenstaand nieuwsartikel dient u eerst in te loggen.

Inloggen

Nog geen account? Meld je gratis aan