Contact
Account
Logo
Zoeken
Zoeken

Lijnbus Qbuzz botst op boom in Buitenpost

Publicatie: dinsdag 18 februari

Reacties

nogffdit uit Buitenpost

Wat de oorzaak ook is, zit de ondernemer in de beginfase van het ondernemen niet echt mee …

dinsdag 18 februari
W. Vries uit Harkema

Niet de eerste bus die dit jaar al tegen de boom eindigt of schade heeft. Maar het ligt altijd aan Qbuzz volgens de chauffeurs :-D

Like
dinsdag 18 februari
Sumarder1 uit Sumar

Hoe kun je nou op de linkerkant de boom inrijden?

dinsdag 18 februari
Panoramix uit De Westereen

Als iets of iemand je op de rechter weghelft tegemoet komt, misschien? Je reactie zegt helaas weer meer dan de 40 letters die je schrijft.

Like
dinsdag 18 februari
advertentie

René uit Harkema

Zou het moeilijk zijn om te doen?

Like
dinsdag 18 februari
meat uit Driezum

Panoramix, 39 letters en 1 leesteken.

dinsdag 18 februari
Panoramix uit De Westereen

Ooh jee, 40 karakters dan. Of heb jij het karakter om daar ook over te piepen😝

Like
dinsdag 18 februari
Dat bin ik uit Eanjum

Pisvent

Like
dinsdag 18 februari
Panoramix uit De Westereen

Vastgeroeste creativiteit...

Like
dinsdag 18 februari
broodje uit Damwâld

BETERSCHAP

dinsdag 18 februari
René uit Harkema

Bedankt broodje, u ook.

Like
dinsdag 18 februari
Sainabu uit Drachten

Het zijn incidenten op incidenten bij Q buzz. Ik begin zo langzamerhand te twijfelen aan a.de organisatie an sich en b.aaan de professionaliteit van de chauffeurs.

dinsdag 18 februari
Beppezelf uit Sumar

Hoe is het met de chauffeur of is dat niet belangrijk sterkte chauffeur

dinsdag 18 februari
Jopie 54 uit Dokkum

chauffeur was onwel geworden, dus oorzaak is wel bekend.

dinsdag 18 februari
advertentie

doedeldump uit Kollumersweach

Juist Jopie. Maar de meesten kunnen niet lezen. Beterschap voor de chauffeur!

Like
dinsdag 18 februari
nosaofnet uit Lutjegast

komt dat waldnet mar wat op it net slingert en dan letter wat oanpast.

Like
woensdag 19 februari
Jon smit uit Harkema

Het is laatste tijd wel wat met die busbedrijven, misschien wordt het tijd om die bussen te voorzien van een alcohol slot

dinsdag 18 februari
oud sumarder uit Sumar

Jon smit hoe kom je op een alcohol slot?
Misschien het eerste wat in jou bol opkomt?
Als dat ingevoert wordt ,moet jij dan lopen?

Like
dinsdag 18 februari
Jon smit uit Harkema

Nee hoor ik ben geen buschauffeur

Like
dinsdag 18 februari
rommie uit Eastermar

Brommobiel chauffeur, toch?

Like
20 uur geleden
himmeldei uit Drachten

Beterschap voor de Chauffeur

dinsdag 18 februari
SnoeZzz uit Mitselwier

Onze dochter van 16 jaar zat in deze bus. Zij is wel degelijk naar het MCL te Leeuwarden gebracht door de ambulance met een flink blauw oog, bloedingen en wat kneuzingen. Mogelijk een breukje in haar neus en/of oogkas. Dat is lastig te behandelen en een scan met het stralingsrisico is dan op haar leeftijd niet verstandig. De chauffeur was net voor het ongeluk aan de rechterkant van de smalle weg gestopt om een tegenliggende vrachtwagen te laten passeren. De bus was net weer opgetrokken en had gelukkig nog een lage snelheid toen de chauffeur plotseling riep dat hij niets meer kon zien. Hierdoor werden de passagiers wel kort voor het ongeluk gealarmeerd. We hebben er geen verstand van maar het lijkt erop dat de beste man inderdaad onwel werd, soort van black out vermoeden we. Het was vlak voor het middaguur, dus er was geen laaghangende zon. Voor zover we begrepen is de chauffeur er mogelijk ook redelijk vanaf gekomen. Het was tenslotte toch een flinke klap frontaal op een boom, direct naast zijn bestuurdersstoel. Politie, brandweer en ambulances waren zeer snel ter plaatse en hebben uitstekend werk verricht, waarvoor onze grote dank. Het is inmiddels alweer avond en van Q-bus hebben we nog geen enkele interesse gezien. Wij wensen de chauffeur en de andere passagiers sterkte en hopen dat verder alles goed komt.

dinsdag 18 februari
Maritime Pilot uit Dokkum

Goed stuk! In elk geval hebt u al die lui, die eerder hun “professionele visie” (ik had een ander woord op willen schrijven) geuit hebben, de mond gesnoerd! Beterschap voor uw dochter.

Like
dinsdag 18 februari
WâldNet uit Burgum

Veel sterkte en dank voor delen. We hadden eerst ook begrepen dat een meisje gewond was geraakt maar de politie meldde later ons dat er drie passagiers lichtgewond waren geraakt. De tekst is daarna aangepast maar kennelijk hadden we het wel juist met de informatie ter plaatse.

Veel sterkte en hopelijk loopt het ook goed af met de chauffeur ❤️

Like
dinsdag 18 februari
SnoeZzz uit Mitselwier

Ieder ongeluk is geen geluk en meestal heeft niemand dat zo gewild of zo bedoeld. We kunnen er slechts voor elkaar zijn. Vooral nu in deze wereld nog vol oorlogen, aanslagen en ellende. Het gaat ons hart en verstand vaak te buiten. Hou gewoon van elkander want we hebben elkaar nodig.

dinsdag 18 februari
Burgumer. uit Burgum

Heeft er niemand een gordel om of zo?

dinsdag 18 februari
janus1964 uit Burgum

In de 80 km bussen zit geen gordel.

Like
dinsdag 18 februari
SnoeZzz uit Mitselwier

Wel zo netjes hier ook even te melden dat onze dochter inmiddels van de grootste schrik is bekomen. Dank voor de lieve reacties van hier, haar omgeving en natuurlijk van haar vrienden en vriendinnen. Qbuzz leest ook WaldNet en ook zij hebben zich vandaag zeker begaan opgesteld naar ons. Vanwege privacy-regels van politie wist Qbuzz ons niet te bereiken, totdat wij vandaag zelf contact opnamen. Ook zijn zij op zoek naar de andere passagiers. Graag zelf contact opnemen met Qbuzz! Wij begrepen dat normaal het calamiteiten-team van Qbuzz dit soort zaken ter plaatse van het ongeluk verzorgen. Door het snelle handelen van de officiële hulpdiensten was dit voor hen deze keer niet meer mogelijk. Wij hebben ook vernomen dat de overigens zeer ervaren en bekwame chauffeur inmiddels weer thuis is. Voor hem is het gebeurde het moeilijkst te verwerken. Sterkte kerel! Het overkomt ook de beste zonder enige keus. Het besef bij ons is ingedaald van geluk te mogen spreken met deze afloop.

22 uur geleden
SnoeZzz uit Mitselwier

Wel zo netjes hier nog even te melden dat onze dochter inmiddels van de grootste schrik is bekomen. Dank voor de lieve reacties van hier, haar omgeving en natuurlijk van haar vrienden en vriendinnen. Dat helpt. Qbuzz leest ook WaldNet en ook zij hebben zich vandaag zeker begaan opgesteld naar ons. Vanwege privacy-regels van politie wist Qbuzz ons eerder niet te bereiken, totdat wij vandaag zelf contact opnamen. Tevens zijn zij op zoek naar de andere passagiers. Graag zelf contact opnemen met Qbuzz. Wij begrepen dat normaal het calamiteiten-team van Qbuzz dit soort zaken ter plaatse van het ongeluk verzorgen. Door het snelle handelen van de officiële hulpdiensten was dit voor hen deze keer niet meer mogelijk. Wij hebben daarbij gehoord dat de overigens zeer ervaren - en bekwame chauffeur inmiddels weer thuis is. Voor hem is het gebeurde het moeilijkst te verwerken. Sterkte kerel! Het overkomt ook de beste zonder enige keus. Het besef bij ons is ingedaald van geluk te mogen spreken met deze afloop. Gzd

22 uur geleden

Voor het geven van een reactie op bovenstaand nieuwsartikel dient u eerst in te loggen.

Inloggen

Nog geen account? Meld je gratis aan