Contact
Account
Logo
Zoeken
Zoeken

Vier aanhoudingen op de Kaden

zo 7 februari 2010, 15:18 regionaal

DRACHTEN - Het was zaterdagnacht weer raak op de Kaden in Drachten. De politie moest in totaal vier personen aanhouden. Een 22-jarige man uit Drachten werd aangehouden omdat hij op de Noordkade luidruchtig ruzie met een plaatsgenoot. Aanwezige politiemensen sommeerden de twee te vertrekken en op te houden met hun gedrag. De 22-jarige weigerde meerdere malen op te houden en te vertrekken. Hierop werd hij aangehouden wegens het niet voldoen aan een bevel of vordering. Hij verzette zich hierbij flink. De man is ingesloten in het politiebureau.

Rond vijf uur werden een 21-jarige en een 22-jarige man uit Drachten aangehouden in een horecagelegenheid in Drachten. De twee hadden ruzie gekregen met een 19-jarige man en een 31-jarige vrouw uit Emmeloord. De vrouw kreeg een klap op haar neus, terwijl de 19-jarige een kopstoot heeft gekregen van een van de twee verdachten. De politie onderzoekt de toedracht van de vechtpartij. De 19-jarige heeft zich in het ziekenhuis laten behandelen wegens een hoofdwond.

Verder moesten agenten nog een zeventienjarige jongeman uit Drachten aangehouden. In een horecagelegenheid aan de Kaden kreeg hij ruzie met een 18-jarige plaatsgenoot en mishandelde hem. Het slachtoffer had een snee in zijn wenkbrauw en moest worden behandeld in het ziekenhuis.

 

Heb je een tip? WhatsApp!
Stuur je bericht, foto of video via:
0638400733 of via de tiplijn

Meer nieuws

Poll: Hoe voorkomen we vuurwerkslachtoffers tijdens de volgende jaarwisselin

Alleen professionele vuurwerkshows  
38.7%
Siervuurwerk toestaan, knalvuurwerk verbieden  
22%
Vuurwerkvrije zones invoeren rondom dorpscentra  
2.6%
Strenger handhaven op bestaande regels  
18.4%
Alles verbieden, behalve carbidschieten  
18.4%
? aantal stemmen | login en stem ook mee!