Kinderen de planken op voor Kika
BURGUM - Met 93 betalende bezoekers hebben vijf kinderen in Burgum woensdag een succesvolle toneelvoorstelling gegeven in De Pleats in Burgum. Esther Bentveld, Jasmijn Kuiper, Vera Bierling, Gemma Knoester en Leonie Bentveld wilden graag een toneelstuk opvoeren en besloten dit samen met de oma van één van de kinderen werkelijkheid te laten worden.
Onder de naam Kids for Kids werd woensdag het toneelstuk opgevoerd en de gehele opbrengst is ten goede gekomen aan Kika. Er waren 93 betalende bezoekers en dit leverde maar liefst 475 euro op. De speelsters werden voor hun initiatief en inzet bedankt met een staande ovatie.
Het toneelstuk ging over Lijsje Lorresnor en een bos waar bomen gekapt worden voor de aanleg van een weg. Lijsjes vader heeft geen werk meer vanwege de bomenkap en juffrouw Kakelbont maakt Lijsje haar leven zuur. Ondanks dat weet ze met vriendjes ervoor te zorgen dat de weg er niet komt en dat juffrouw Kakelbont een lesje leert.

Heb je een tip? WhatsApp!
Stuur je bericht, foto of video via:
+31638400733 of via de tiplijn
Net binnen....
Tytsjerksteradiel vraagt inwoners mee te denken over verkeersplan