De Pein - tegen kampioen Sios
WOLVEGA - Met een krappe selectie speelde KC de Pein afgelopen weekend zijn laatste zaalwedstrijden. Als middenmoter werd het seizoen afgesloten in Wolvega tegen kampioen van klasse 2G Sios. Onder andere door 4 blessures begon de Pein met diverse invalles in de basisopstelling. Voor youngster Sietse Jeeninga was het op 14 jarige leeftijd zijn debuut in de hoofdmacht.
Sios en de Pein begonnen voortvarend zodat het ruim aanwezige publiek een spannende wedstrijd voorgeschoteld leek te krijgen. Na de 2-2 waren het echter de Wolvegaasters die nog een tandje bijschakelden waar de Peinders niet op konden aansluiten. Sios liep uit en hield de marge rond 4 punten voorsprong.
Na de pauze kwam Hidde Altena zijn B1 teamgenoot Sietse aflossen en kon De Pein zich omaken voor nog een sportieve helft. Jammerlijk was dat bij de Wiegersma formatie halverwege de tweede helft een heer uitviel met een kwetsuur aan zijn rib. De prima fluitende scheidsrechter bleeft strikt de regels volgen waardoor de Pein, zonder resterende wissels met 7 man kwam te staan. Sios liet daarop zien dat ze kwalitatief en vooral ook sportief gezien een waardig kampioen zijn en speelde het restant van de wedstrijd ook uit met 7 spelers.
De eindstand 24-9 was geenszins geflatteerd, maar voor de pupillen van trainer/coach Van der Lei was deze wedstrijd een hele goede lering. De focus kan voor de Peinders nu volledig op het restant van de veldcompetitie waarin de Peinders de nodige punten moeten sprokkelen.
De overige beslissingen in 2G zijn nog niet helemaal gevallen. WSS kon niet winnen van Steeds Hooger en bleef op 6 punten steken, de Pekelders degraderen naar de derde klasse.
Olympia en VKC lieten elk ook de punten liggen waardoor deze teams beide op 7 punten staan. Komend weekend zal in een rechtstreeks duel uit moeten maken wie er afzakt naar de derde klasse.

Heb je een tip? WhatsApp!
Stuur je bericht, foto of video via:
0638400733 of via de tiplijn



Ooievaar dwingt Opeinde tot creatieve verhuizing
