Eerste kievitsei in Smallingerland
di 10 maart 2020, 10:25 regionaal
DE WILGEN - Maandag rond 18.45 uur vond Auke Tuinstra uit Drachten het 1e kievitsei van de gemeente Smallingerland. Auke vond het ei in een weiland aan de Drachtster Heawei in De Wilgen.
Woensdag om 11.30 uur heeft hij een afspraak met burgemeester Jan Rijpstra in het gemeentehuis om de oorkonde van de Bond Friese Vogel Wachten (BFVW) in ontvangst te nemen. Burgemeester Rijpstra overhandigt hem dan ook de trofee die de gemeente Smallingerland uitreikt aan de vinder van het eerste kievitsei. De trofee, twee zilveren kieviten op een smalle standaard, is gemaakt door edelsmid Anneke Reeder uit Drachten.
FOTONIEUWS

Heb je een tip? WhatsApp!
Stuur je bericht, foto of video via:
0638400733 of via de tiplijn
Meer nieuws

Motorrijder (30) uit Drachten overleden bij ongeval op de A6
Een 30-jarige motorrijder uit Drachten is zaterdag om het leven gekomen bij een eenzijdig ongeval op de A6 bij Emmeloord.
zondag 9 maart | 19 reacties

Vrachtwagen ramt 'welkomstpoort' in Kootstertille
Een toegangspoort in Kootstertille is zaterdagmiddag geramd door een vrachtwagen.
zaterdag 8 maart | 24 reacties