Eerste oudere gevaccineerd in Drachten
DRACHTEN -
GGD Fryslân heeft maandagochtend een vaccinatielocatie in het Fries Congrescentrum in Drachten geopend. Het is na WTC Expo in Leeuwarden de tweede dagelijks geopende locatie in Friesland. Door deze nieuwe priklocatie hoeft een aantal ouderen minder te reizen voor hun inenting tegen het coronavirus. Deze week kunnen er dagelijks 235 ouderen terecht voor een prik.
Vaccineren is tot nu toe mogelijk voor de leeftijdsgroepen van 80 jaar en ouder. Vanaf morgen (2 maart) krijgt ook de groep 75 tot 80 jaar een uitnodiging van het RIVM. Ook medewerkers in de gehandicaptenzorg, thuiszorg en WMO kunnen een afspraak maken voor vaccinatie.
Op de foto de 82-jarige Vera van Loo uit Drachten. Zij heeft de eerste prik gekregen van GGD-medewerker Ieke Punt. "Ik voelde er niets van. Wat dat betreft heb ik wel ergere prikken gehad", aldus mevrouw Van Loo. "Nu maar hopen dat ik snel immuun ben."
Regionaal nieuws

4 inbraken
4 inbraken
16.56 - nieuws | Apple Maps auto legt regio vas...
15.47 - nieuws | FC Burgum heeft 'duurzaamste s...
14.15 - nieuws | Plan: Lauwersseewei wordt 80 k...
11.27 - nieuws | Audi-rijder moet rijbewijs inl...

Drachtster moet auto inleveren bij politie
Toename aantal woninginbraken in de regio
Grote ontruiming van vee op boerderij

Met GHB op 130 kilometer per uur op 80-km weg
Verzorgster pint op kosten verpleeghuis
Motorrijder gewond na aanrijding in Burgum

Tractor rolt in Trekvaart bij Driezum

Rekenkamer niet mals voor college T-diel


Of speel iets anders op WâldNet Games.